reklama
reklama

Jaki system bukmacherski jest najlepszy?

Opublikowano:
Autor:

Jaki system bukmacherski jest najlepszy? - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biłgorajskie
reklama

Prawie każdemu rozpoczynającemu swoją przygodę z zakładami sportowymi przyświeca jeden cel – wygrywać jak najwięcej i jak najczęściej. Niestety, wbrew pozorom nie jest to takie proste, ponieważ jak wiadomo sport rządzi się swoimi prawami i jest po prostu nieprzewidywalny.

Co więc robić, aby minimalizować ryzyko utraty własnych pieniędzy, a tym samym maksymalizować szansę na sukces? Dobrym pomysłem wydaje się stosowanie systemów bukmacherskich, które tak naprawdę stanowią połączenie strategii wyszukiwania odpowiednich wydarzeń sportowych i metody ich stawkowania. Jeżeli zatem interesuje Was temat wspomnianych systemów, to zapraszamy do lektury naszego tekstu.

reklama

System 1-3-2-6 – dlaczego jest najczęściej wybierany przez graczy

Najczęściej wybieranym systemem bukmacherskim (https://www.legalsport.pl/vademecum/systemy-bukmacherskie/) przez typerów jest system 1-3-2-6 nazywany inaczej rosnącą progresją. Z czego wynika jego popularność? Przede wszystkim z tego, że sama metoda nie jest wielce trudna (proste cztery kroki) i może być stosowana przez każdego, komu nieobce jest niewielkie ryzyko. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że system ten może być z powodzeniem stosowany w każdym możliwym sporcie. Metoda 1-3-2-6 pozwala na stosunkowo szybkie (w porównaniu do innych systemów) zwiększanie środków na bukmacherskim bankrollu– wystarczą cztery poprawnie wytypowane spotkania.

reklama

W skrócie metoda ta polega na zabezpieczeniu poszczególnych etapów gry, czyli grania jedynie za część zdobytego wcześniej kapitału (w klasycznym systemie progresywnym obstawia się za całą kwotę pochodzącą z poprzedniej wygranej). Istotne jest to, aby wspomniana metoda była skuteczna, wcześniej należy wygrać cztery razy z rzędu.

System D’Alembert najlepszy na futbol i hokej

Na początku warto wyjaśnić w kilku słowach, że System D’Alembert kieruje się prostą zasadą mówiącą o tym, że każdy źle wytypowany zakład skutkuje wzrostem stawki kolejnego zakładu o jedną jednostkę. Z kolei każdy trafiony typ skutkuje pomniejszeniem stawki kolejnego zakładu również o taką jedną jednostkę.

reklama

System ten polecany jest przede wszystkim osobom, które lubią ryzyko, a jednocześnie lubią się zabezpieczyć na ewentualne serie błędnie wytypowanych kuponów. Stosując ten system należy brać pod uwagę przede wszystkim współczynniki dopisane do poszczególnych wydarzeń. Te nie powinny być za niskie, a najlepiej przekraczające 3.00. W tym wypadku idealnie sprawdzi się klasyczne obstawianie remisów, a te najczęściej padają w piłce nożnej oraz hokeju na lodzie.

System ciągu Fibonacciego – wybierz na długą grę

System działa na wyjątkowo prostej zasadzie zwiększania stawek zakładu w przypadku błędnie wytypowanego rozstrzygnięcia. Korzystać z niego powinni przede wszystkim gracze początkujący, w których kręgu zainteresowań znajdują się systemy progresywne. Wynika to z faktu, że system ciągu Fibonacciego jest znacznie bezpieczniejszy niż system Martingale’a, a co za tym idzie, pozwala rozegrać większą ilość etapów. Kluczem do poprawnego stosowania wspomnianego systemu jest typowanie wyników obarczonych współczynnikami większymi niż 2.62. Tym samym podobnie jak system D’Alembert sprawdza się idealnie w betowaniu remisów.

reklama

Na koniec pamiętać należy o jednej złotej zasadzie, a mianowicie, że jest na tyle skuteczny, na ile skuteczny jest typer nim się posługujący. Oznacza to, że nic nie zastąpi Waszego analitycznego myślenia i to na nadal na Was spoczywać będzie największa odpowiedzialność w dalszej grze.

  Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych firm z licencją Ministerstwa Finansów. Wszystkie firmy bukmacherskie, wymienione w powyższym tekście, są legalnymi podmiotami, posiadającymi zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów bukmacherskich w Polsce.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

TestBilgorajopis Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama